Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /customers/1/0/4/serbian.no/httpd.www/wp-content/plugins/elementor-pro/modules/dynamic-tags/tags/post-featured-image.php on line 36 Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /customers/1/0/4/serbian.no/httpd.www/wp-content/plugins/elementor-pro/modules/dynamic-tags/tags/post-featured-image.php on line 36 Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /customers/1/0/4/serbian.no/httpd.www/wp-content/plugins/elementor-pro/modules/dynamic-tags/tags/post-featured-image.php on line 36 Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /customers/1/0/4/serbian.no/httpd.www/wp-content/plugins/elementor-pro/modules/dynamic-tags/tags/post-featured-image.php on line 36

Članarina za 2016. godinu

Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /customers/1/0/4/serbian.no/httpd.www/wp-content/plugins/elementor-pro/modules/dynamic-tags/tags/post-featured-image.php on line 36

Dragi prijatelji,

Na godišnjoj skupštini Društva, održanoj 23.januara 2016. godine, doneta je odluka da godišnja članarina za 2016. godinu bude 200 kruna. Prethodne godine smo uradili dobar posao i prikupili smo nešto više 100 članarina od 100 kruna (koliko je minimalno propisano norveškim zakonom, da bi neko važio za člana dobrovoljne organizacije, kakvo je naše Društvo). Time smo od strane zakona, pre svega, prepoznati kao aktivno društvo.

200 krunaŽelja nam je da nastavimo ovu praksu, ali i da pozovemo sve ljude dobre volje da uplatom članarine, podrže rad i postojanje našeg Društva, kako bismo bili u prilici da ponudimo još više sadržaja i još bolji kvalitet. Svako ko uplati članarinu ostvariće popust na ulaznice za kulturne manifestacije u organizaciji Društva. Pripremili smo i članske karte na kojima će se evidentirati uplaćene članarine.

Prema zakonskim regulativama, za svakog registrovanog člana moramo dostaviti dokaz o registraciji i dokaz o uplati. Ukoliko se do sada niste registrovali, to možete uraditi na našem sajtu na OVOM linku. Samo plaćanje članarine, mora se obaviti putem banke. Dakle, potrebno je da se prijavite na vašu banku i da izvršite uplatu od 200 kruna na račun Društva 1503.20.79765. Skupština nije donela zvaničnu odluku o visini članarine za decu, te za njih članarina nije obavezna. Ipak, za pomenute dotacije, članovima se smatraju i deca do 16 godina u čije ime se izvrši uplata u visini od 80 kruna, te ko je voljan može podržati društvo i ovim putem. U polje „MELDING / KID NUMMER“ navesti: „MEDLEMSKAP 2016 Ime i Prezime“.

Zahvaljujemo se svima koji podržavaju rad Društva i na ovaj način.